Essen 2016
czwartek, 11 lutego 2016

Już po raz 20-ty braliśmy udział jako wystawca na Internationale Pflanzenmesse Essen 2016 (IPM Essen) w dn. 26-29.01.2016 w Niemczech. To największa tego typu impreza branżowa na świecie. Skupia producentów i handlowców z branży szkółkarskiej, ogrodniczej, florystycznej i budowy maszyn.

Nasze stoisko nr 10 301 znajdowało się, jak co roku, w szkółkarskiej hali nr 10.

Powierzchnia 66 m.kw. dała nam możliwość pokazania materiału, który produkujemy w szkółce oraz ciekawej aranżacji roślin.

Zaprezentowaliśmy rośliny w pojemnikach, gotowe do sprzedaży oraz młody materiał szkółkarski rododendron, azalia i borówka amerykańska przeznaczony do dalszej produkcji.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się borówka amerykańska, zarówno w pojemniku P9 i C1L oraz w większych doniczkach.

Rododendrony królewskie, wyhodowane w naszej szkółce na bazie fińskich odmian, o wysokiej mrozoodporności, wzbudzały duże zainteresowanie klientów.

Podczas targów mieliśmy okazję spotkać się i porozmawiać z naszymi klientami, wymienić doświadczenia ze szkółkarzami oraz rozejrzeć się w nowościach na rynku.

Wszystkie spostrzeżenia i uwagi skrzętnie notowaliśmy, aby wykorzystać je w dalszej pracy w celu ulepszenia oferty oraz wprowadzenia nowych odmian do produkcji.

Podsumowując- były to udane targi dla naszego gospodarstwa. Już teraz przygotowujemy się do udziału w IPM Essen 2017. Serdeczne zapraszamy do odwiedzin na naszym stoisku.

Kontakt

przewiń do góry