Wycieczka zagranicznych dziennikarzy
środa, 7 września 2016

W ostatnim dniu sierpnia mieliśmy przyjemność gościć dziennikarzy z wiodących europejskich wydawnictw z "branży szkółkarskiej". Odwiedzili nas między innymi pani Gabriele Friedrich z "Deutsche Baumshule", architekt krajobrazu z Włoch - pani Elisabetta Sari, redaktor ukraińskiego portalu www.gardenindustry.org - pani Svietlana Wolkova oraz niezwykle sympatyczny Czech, pan Arnošt Jílek z "Zahradnictvi", Andrey Lysikov - freelancer z Rosji, i Werner Oscheck freelancer z Niemiec. Całe to znamienite grono odwiedziło w czasie kilkudniowego pobytu w Polsce również inne szkółki oraz wystawę "Zieleń to Zycie" (o naszym udziale w wystawie niebawem również napiszemy).

Oczywiście byliśmy ciekawi opinii naszych gości na temat szkółki jak i ogólnego st+anu polskiego szkółkarstwa. Mamy nadzieję, że bardzo pochlebne oceny naszej szkółki nie były jedynie przejawem kindersztuby, a na prawdę zrobiliśmy dobre wrażenie na naszych gościach. Opinia taka jest tym cenniejsza, że pochodzi od ludzi, którzy mają szeroki przegląd branży oraz aktualnych trendów i stosowanych w szkółkarstwie procesów.

Nie chcemy jednak za bardzo obrosnąć w piórka i pamiętamy, że najlepszą oceną naszej pracy są piękne ogrody i zadowoleni klienci, którzy zdobią je naszymi roślinami :)

Poniżej kilka zdjęć z tego bardzo miłego popołudnia. Mamy nadzieję, że nasi goście byli zadowoleni! Zapraszamy ponownie!

Krzysztof Kowalski

zdjęcia nasze i naszego gościa - Pana Andrey'a Lysikov'a

Kontakt

przewiń do góry